• -0,66 €
Max Factor, 2000 Calorie, Curl Addict, Riasenka, Black, 11ml
Max Factor, 2000 Calorie, Curl Addict, Riasenka, Black, 11ml
Max Factor, 2000 Calorie, Curl Addict, Riasenka, Black, 11ml
Max Factor, 2000 Calorie, Curl Addict, Riasenka, Black, 11ml

Max Factor, 2000 Calorie, Curl Addict, Riasenka, Black, 11ml

Riasenku **2000 Calorie** netreba dlho predstavovať. Už pekných pár rokov je favoritom číslo jeden u všetkých žien po celom svete, ktoré hľadajú cenovo veľmi dostupný kúsok s
VYPREDANÉ
2,95 € 3,61 € -0,66 €
S DPH


 
Riasenku **2000 Calorie** netreba dlho predstavovať. Už pekných pár rokov je favoritom číslo jeden u všetkých žien po celom svete, ktoré hľadajú cenovo veľmi dostupný kúsok s vlastnosťami riaseniek niekoľkonásobne drahších. 2000 Calorie má výborné hodnotenia od spotrebiteliek, ktoré na ňu nedajú dopustiť a sú jej verné po mnoho rokov. ### Legenda medzi riasenkami vhodná aj pre tie najcitlivejšie oči **Max Factor 2000 Calorie** vytvorí vašim riasam **o 300% väčší objem**. Výrazných rias sa nemusia báť nielen dámy s vysokou citlivosťou očí, ale ani nositeľky kontaktných šošoviek. Aplikácia riasenky vás ráno dlho nezdrží. Veľmi rýchlo zasychá a vy potom môžete pokračovať v ďalšom líčení. Veľkým benefitom jej zloženia je **vysoká odolnosť proti rozmazaniu a šmuhám **. **Nespôsobuje alergiu** a nie je parfumovaná. 2000 Calorie nie je iba táto **legenda**. Značka ďalej ponúka rovnaké vlastnosti u vodeodolnej verzie a tiež produkt so zakrivenou kefkou, ktorá zachytí všetky riasy do oblúku a natočí ich aj bez pomocou klieštikov. Na vás už je len vybrať si tú svoju verziu. **V ponuke máme všetky tri za skvelé ceny.** Ani s jednou z troch možností nešliapnete vedľa.
Pohlavie
Žena
Farba
čierna
Typ riasenky
Objemová
Tvarujúca
Objem
11ml
86555

Max Factor je svetoznáma kozmetická spoločnosť preslávená dekoratívnou kozmetikou, ktorú využívajú umeleckí maskéri pri líčení hollywoodskych hviezd, tak tisíce žien po celom svete pre každodenné líčenie.

Od riasenky po make-up, od očných tieňov po lesk na peryMax Factor dáva dodnes nástroje pre umelecké líčenie do rúk každej ženy a umožňuje jej zdôrazniť svoje osobné čaro každý deň.

Produkt nemá žiadne hodnotenia zákazníkov.

Mohlo by vás zaujať aj

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Produkt pridaný do zoznamu
Produkt pridaný na porovnanie.

Náš eshop používa cookies a služby tretích strán. Čítať viac...